Nabídka
kuk, aneb nepřehlédněte
akce
spolehliva firma 2016 125
Cestovní agentura Šárka - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz
Kontakt:

Cestovní agentura
ŠÁRKA Koucká

Přepeře 106
512 61 Přepeře

+420 602 89 27 67

od 9.00 do 22.00 hod.

ve všední dny,
v sobotu, neděli i svátky

kontaktní formulář

Facebook
×

Chyba

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerie/sire_more/peljesac/peljesac_a_01.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

„Dovolená v Chorvatsku“ - Pelješac

Zobrazeno: 18119

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerie/sire_more/peljesac/peljesac_a_01.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

sarka1

  

Vítáme Vás na naší internetové prezentaci 

a děkujeme Vám, že věnujete svůj čas seznámení se s naší


nabídkou ubytování pro rok 2019.

ud01

Již 19. sezonu jsme trhu.

Neváhejte a napište nám ZDE svůj názor nebo získávejte bližší informace.

Odměnou pro vás budou krásné a nezapomenutelné chvíle pohody, klidu, zážitků a úsměvů z dovolené na poloostrově

Pelješac.

Podívejte se s pomocí našich stránek do míst, kde je příroda, ještě téměř nedotčena civilizací.
Ti z vás (a není vás málo), kteří jste s námi Pelješac navštívili, nám jistě dáte za pravdu.

{gallery sortcriterion=random lightbox:thumbs=outside slider:step=page overlay=1 width=310 height=200;slider=boxplus.transition animation=2000}/galerie/sire_more/peljesac/{/gallery}

Kliknutím přejdete na galerii. V ní se pohybujete šipkami a v dolní části se objeví seznam obrázků.

 

 

Poloostrov Pelješac leží na jihu chorvatské Dalmácie, poblíž ostrova Korčula. Nacházíme se ve Středomoří, které je typické v létě až subtropickým počasím, s vysokými teplotami a minimem srážek. Pelješac ještě není typickou turistickou oblastí, jako třeba Omišská nebo Makarská riviéra. Je tu minimum hotelů, lidé zde žijí pomaleji a skromněji, než v jiných částech Chorvatska. Za to se budete cítit jako mezi letitými přáteli, protože Dalmatinci z Pelješace si hostů váží a umějí to dát najevo

Letos, stejně jako každý rok od roku 2000, přinášíme na těchto stránkách novinky i osvědčené destinace. Vybírejte z míst na Malém i velkém moři, která mají k sobě tak blízko, že proto náš reklamní slogan zní:„Dovolená mezi dvěma moři a devíti ostrovy“„Malé moře“ je oficiálním zeměpisným názvem a zahrnuje část Jadranu od ústí řeky Neretvy po starobylé středověké městečko Veliki Ston, dodnes obklopené kompletními, veřejnosti přístupnými hradbami, které si pro svoji mohutnost vysloužily přídomek „evropská čínská zeď.“ Pobřeží Malého moře je rozmanité a příjemné. Skýtá koupání v mělkém a teplém moři, dosahujícím v létě až 30 °C teploty vody, což zejména ocení rodiny s malými dětmi. Oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody ve Sreseru, Drače, Luce Dubravě, Brijestě či Trpanji, jsou střídány betonovými platy či skalisky v romantických zátočinách Pještaty či Crkvice. Typický pro Malé moře je pohled na řadu stále zelených ostrůvků rozházených na modré hladině, které lákají k vyjížďkám na motorových člunech nebo lodičkách, v čemž vám vaši hostitelé a domácí rádi vyjdou vstříc. Přejedete-li několik málo kilometrů přes horský hřbet nad Janjinou, otevře se vám pohled na otevřené, jak místní říkají veliko“ moře. Oblázkové pláže v Boraku, Podobuče, Viganji či Lovišti, romantická skaliska v Potočine a na Dingači či písečné pláže v Orebiči a neuvěřitelně křišťálově čisté moře, to jsou atributy jižního pobřeží poloostrova, které dávají záruku výběru skutečně pro každého.

Naše agentura zajišťuje ubytování zásadně v soukromých apartmánech a studiích, v 90 % jsou všechny ubytovací kapacity v blízkosti mořské hladiny.Apartmány i studia jsou standardně vybaveny nábytkem k letnímu ubytování, všude je samozřejmostí tekoucí teplá i studená pitná voda, sprchové kouty, kuchyně, vybavené varným i jídelním nádobím s chladničkou, ložní prádlo, místo pro parkování, zpravidla v bezprostřední blízkosti ubytovacích domů. Najmout si můžete i celý dům jen pro svoji rodinu a své přátele. Ceny jsou postaveny jako ceny konečné.

V některých lokalitách je vybírán poplatek z přechodného ubytování vedle ceny ubytování, který obyčejně nepřevyšuje 1 € denně v plné sezóně u osob starších 18 let, osoby mezi 10-18 rokem věku platí polovic, děti do 10 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. V mimosezóně je tento poplatek nižší.Obě pobřeží skýtají stejně kvalitní podmínky pro vaši rekreaci již od května až do října. Pojeďte s námi na Pelješac, místo, kde můžete ve volné přírodě potkat šakaly, muflony, želvy, kde můžete posedět a rozjímat nad sklenkou vynikajícího, převážně červeného/ Plavac mali, Dingač, Postup / nebo v posledních letech i bílého vína / Rukac, Pošip, Chardonnay/, prostě tam, kde příroda je ještě přírodou a kde se alespoň na dovolenou skoro zastavil čas. Otevřete další stránky, listujte a vybírejte.Využijte nabídky pro rekreaci v květnu, červnu, září a říjnu.
Moře je teplé, slunce hřeje, ale nepálí, ceny pak příjemně překvapí Vaši peněženku.

Cyklistům pak zcela zdarma doporučíme naše osvědčené cyklotrasy.

 

{gallery alignment=left width=310 height=200;}/galerie/sire_more/peljesac/peljesac_a_01.jpg{/gallery}

Kliknutím obrázek zvětšíte.