dům ANTO

Nadřazená kategorie: Jižní pobřeží - širé moře Kategorie: Osada Dingač Potočine
Zobrazeno: 15264

 

WIFIAnto zmore1

 

V těsném sousedství domu Vedran je dům ANTO. Zde máte jedinečnou  šanci! Kupte si svůj dům, alespoň na dovolenou. A jenom sami pro sebe a navíc za přijatelnou cenu.

V domě nemáte souseda, ani spolubydlícího.

Za cenu uvedenou níže máte jen a zcela pro sebe dvě 2-lůžkové a jednu 3-lůžkovou ložnici v I. patře, kde je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a WC.

V přízemí je velká obytná místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, spojená s jídelnou a kuchyní.  V přízemí jsou zde další dvě WC, dvě umyvadla a jedna vana v koupelně a zejména velká terasa. Dvě chladnice, mraznice, vnitřní krb a venkovní krb jen zvyšují komfort ubytování v tomto domě. K dispozici je i žehlička a radiopřijímač a TV. Velkým kladem je terasa krytá trvalým porostem, což je velmi kladně hodnoceno řadou hostů.

Na mořském břehu pod domem je pro hosty připravena privátní pláž se zázemím na slunění. Hosty velice oblíbená druhá terasa s grilem a zahradním nábytkem přímo u moře.

Další výhodou je krytá garáž pro vašeho miláčka na kolách.

 

Ceny v EUR:

mimosezóna:

                            celý dům: 80 €/dům/noc do 6ti osob

 sezóna:

                            celý dům: 100 €/dům/noc do 6ti osob, každá další osoba 10 €/noc

cena zahrnuje: toaletní papír, čistící prostředky, ručníky, utěrky, lůžkoviny, mýdlo, TV, žehlička, rádio, kryté garážování pro 3 auta, poplatek z přechodného pobytu

cena nezahrnuje: klimatizaci v obývacím pokuji s kuchyní 5 EUR noc

možnost potápění a nočního koupání (viz dům VEDRAN)