dům NIKŠA - Osada Podobuče

Nadřazená kategorie: Jižní pobřeží - širé moře Kategorie: Osada Podobuče
Zobrazeno: 4850

Dům  Nikša je umístěn přímo na oblázkové pláži. 

Dům Nikša má celkovou kapacitu 12 osob a je členěn tak, že

- v I. patře domu je k dispozici jeden studioapartmán číslo 1 / ložnice o 4 lůžkách s kuchyňským koutem + koupelna s WC/
- ve 2. patře další studioapartmán číslo 2 o 4 lůžkách stejného typu
- a čtyřlůžkový apartmán číslo 3 o dvou ložnicích s kuchyňským koutem, koupelnou s WC (je k naší a doufám i vaší radosti) zcela zrekontruován do romantického stylu, apartmán je rovněž ve druhém patře domu.

Každá obytná jednotka je vybavena nábytkem, kuchyně jsou vybaveny potřebným varným i jídelním nádobím – viz fotogalerie ubytovacích jednotek.

Balkony z každého apartmánů jsou situovány na moře. K domu přiléhá velká společná terasa na pláži, kde každý apartmán má rezervován svůj stůl.

Parkovací místa jsou na společném centrálním parkovišti nad zátokou, zavazadla se dopravují pěšky / cca 100 m/ pomocí kolečka/ chorvatsky „kariola“/, které je připraveno na parkovišti.

Přímo v Podobuče není možnost běžného zásobování. Nejbližší možnost nákupu je v 10 km vzdáleném Orebiči, nejlépe v diskontu KONZUM vedle benzinové pumpy před vjezdem do města, nebo přímo v Orebiči, kde je i možno v ranních hodinách navštívit i místní tržnici s denně čerstvými rybami. Pro případ nutnosti lékařského ošetření je v Orebiči 24 hodin denně v provozu lékařská pohotovost.

V Podobuče je funkční kavárna u Željka a dvě restaurace, jedna přímo na přístavním molem, druhá pak 100 m od pláže u Farčičů.

 


 

 

Ceny v EUR:

Mimosezóna:

                            43-50 €/apartmán/noc

Sezóna:

                            63-70 €/apartmán/noc

 

Cena zahrnuje: lůžkoviny každých 7 dní, ručníky malé a velké, utěrky každých 7 dní, toaletní papír při příjezdu, společná velká mraznice, gril, parkoviště, taxu z přechodného ubytování, klimatizaci

 

Upozornění: Pytle s odpadky nutno umisťovat do kontejnerů na příjezdové cestě do obce!!