dům SANDRA - Osada Podobuče

Nadřazená kategorie: Jižní pobřeží - širé moře Kategorie: Osada Podobuče
Zobrazeno: 11112

SANDRA je další v řadě našich domů přímo na oblázkové pláži.

KLIMATIZACE u apartmánu 2+3

Do naší nabídky jsme ji zařadili proto, že naše stávající kapacita v Podobuče nestačila poptávce našich hostů a naší snahou je umožnit dosud neuspokojeným zájemcům strávit dovolenou v tomto romantickém místě Dalmacie.

Starý kamenný dům je kompletně renovován a ve třech podlažích nabízí ubytování v apartmánech standardně zařízených. Každý je vybaven satelitní TV, toasterem, chladničkou s mraznicí a moderní kuchyní. Okna jsou chráněna sítěmi proti komárům. Lůžka jsou místěna v jedné ložnici a další v obývacím pokoji s kuchyňským a jídelním koutem. Apartmány mají samostatné vchody a výhled na moře.

V přízemí domu je apartmán č. 1, který pojme až 5 osob. Ložnice v tomto apartmánu má tři lůžka, další dvě lůžka jsou v obývacím pokoji s kuchyňským koutem na rozkládacím gauči.

V prvém a druhém patře má každý kapacitu pro 4 osoby. Apartmány č. 2 a č. 3 v I. a II. patře jsou naprosto totožné, proto fotografie /viz dole/ jsou platné pro tyto oba apartmány. Klimatizace je zavedena v apartmánech č. 2 a č. 3, v přízemí není potřebná, protože kamenné zdivo skýtá příjemné klima i při vysokých venkovních teplotách. 

Zvláštností domu jsou jeho terasy. Apartmán č. 1 má svoji terasu v bezprostřední blízkosti pláže a může užívat i další terasu nad domem.

Apartmány č. 2 a č. 3 mají své terasy vysoko položené nad krovy podobučských domů s přístupem z vnitřního schodiště domu. Právě jejich vysoká poloha nabízí nádherný, ničím nerušený výhled na mořskou hladinu až k ostrovu Lastovo.

 


 

 

Ceny v EUR:

Mimosezóna:

                            od 60 € do 70/apartmán/noc - od dvou do pěti osob

Sezóna:

                            od 70 €/apartmán/noc od dvou do pěti osob

                            vždy dle počtu ubytovaných osob a zvoleného termínu

                            přistýlka : 10 €/noc

 

Cena zahrnuje: lůžkoviny, ručníky, utěrky, toaletní papír při příjezdu, mýdlo, sapon na nádobí, TV SAT, venkovní gril, klimatizace v apartmánu číslo 2 a číslo 3. 

Parkovací stání pro každý apartmán

Upozornění: Pytle s odpadky nutno umisťovat do kontejnerů na
příjezdové cestě do obce!!